Hicranli Foruma Hosgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KENDİME BİR MEKTUP

KENDİME BİR MEKTUP Empty KENDİME BİR MEKTUP

Mesaj  hayal Paz Haz. 28, 2009 2:09 pm

........ ........

Nasılsın palyaço? iyi olduğunu ümit ederek satırlarıma başlamak istiyorum...beni soracak olursan, görüşmeyeli epeyce şeyler değişti...Yoksa sen hÂla kendini mi tekrarlıyorsun ? Seni uzaktan seyreder gibiyim, bir elinde kahven ve sıgaran, bir elinde kaleminle yalnızlığı paylaşıp fısıldaşıyorsunuzdur ? Hani en son görüştüğümüzde "artık akıllandım, kimseye taviz vermeyeceğim" ve "hayır" kelimesini öğrendim demiştin...uygulamaya başladın mı ? yoksa bıraktığım gibimisin ?

Biliyormusun ? ben "evet" kelimesini çok özledim...eee dostum belli ki sen öğrenememişsin bana "sus" "seni dinlemek istemiyorum" diyemediğinden anlıyorum...
Hani o şikayet ettğin seni çok üzen dostlarına dersini verip uzaklaşabildin mi ? belki de şu an bile yanında onlardan biri vardır ve yine zamanını çalıp, seni tüketmeye ya da seni üzmek için karşında sırıtıyordur...
Sana ondan, hayırsızdan bahsetmek istemiyorum ama uzun yıllardan sonra belki yaraların kabuk bağlamıştır diye soruyorum, yeni aşklara yelken açtın mı ? yoksa yine tek başınamısın ? Biliyormusun son aşkımla çok mutluyuz ! Sahi şimdi aklıma geldi, kızın nasıl ? Büyümüş genç bir kız olmuştur ? Belki de onun yaşadığı aşklarla mutlu oluyorsundur ? Şu an kime benziyor ? babasına mı, sana mı ?

Fiziği babasınada benzese, huylarını senden almıştır diye düşünüyorum...yandın sen kızım o halde çok acı çekecek ve sen yine üzüleceksin...Benim kızıma gelince görme çok tatlı fıkır fıkır kimseyi iplemiyor...Ehh benden bu kadar umarım satırlarım seni mutlu etmiştir yakında yanına geleceğim ve yaşadıklarımı anlatacağım inan çok şaşıracaksın...sonuda mutluluğu yakaladım ve evleniyorum...

Hoşçakal
****seni çok seviyorum****

kendime mektup 3

B İ R C E M
hayal
hayal

- Similar topics